Bohnický hřbitov - Hřbitov Bláznů

 
Vyšetřování neprovedeno ( prozatím )
 

Husí kůže a přebíhající mráz po zádech?! Přesně to lze pocítit na nejponuřejším místě Evropy. Z hrobů hřbitova v pražských Bohnicích sálá tajemno až za stará železná vrata. Husí kůže a přebíhající mráz po zádech?! Přesně to lze pocítit na nejponuřejším místě Evropy. Z hrobů hřbitova v pražských Bohnicích sálá tajemno až za stará železná vrata.

Pět tisíc mrtvol, hroby i stromy pokryté břečťanem a silná negativní energie v rohu, kde leží ti, ke kterým se kněží obrátili zády – vrazi a násilníci! Možná i proto má hřbitov bláznů, jak se mu lidově přezdívá, přízvisko nejtajemnějšího místa v Evropě, v Praze je to místo s největší koncentrací negativní energie. „Přesto, že tu nejsou žádné elektrické rozvody ani vodovod, tu jsou velké a navíc náhodné elektromagnetické výkyvy."

Na hřbitově pusto prázdno, hrobů nespočet, k nebi se tyčí ale pouze jediný náhrobek. Nápis na něm oznamuje smrt v pouhých 29 letech Maria Tuma. Do roku 1929, kdy zemřela, pracovala jako služebná. Postihl ji tyfus.

Zdroj: https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/242927/mysticky-hrbitov-blaznu-v-praze-nejtajemnejsi-misto-ceska.html

Spřátelené Weby

Kontakt

PVJAR - Kejzlar Jaroměř
721 782 251 PVJAR@post.cz